Baza szkoleniowa

Piłkarze Akademii Piłkarskiej NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki uczą się gry w piłkę nożną na najwyższczej klasy boiskach sportowych.

Kompleks NOSiR (Nowy Dwór Mazowiecki)

KompleksNOSiR

Kompleks składa się ze sztucznego boiska do piłki nożnej  o wymiarach 105 m x 68 m  o nawierzchni z trawy syntetycznej. Powierzchnia 7992 m2. Trawa syntetyczna jest trzecią generacją sztucznych traw zasypywanych piaskiem i granulatem gumowym, co pozwala na osiąganie wysokiego poziomu amortyzacji wstrząsów. Pływalni miejskiej, w której młodzi sportowcy mają do dyspozycji basen sportowy o wymiarach 25 m x 12,5 m, basen rekreacyjny o powierzchni 100 m2, a także odnowy biologicznej. Kompleks piłkarski posiada również nowy (oddany do użytku w 2015 roku) dwupiętrowy budynek klubowy o długości 80 metrów. Znajdują się w nim: 2 sztanie seniorskie, 2 szatnie sędziowskie, 4 szatnie juniorskie, 2 szatnie trenerskie, 2 magazyny, biuro klubu, 2 sale konferencyjne, pokój medyczny, pokój prasowy, pokój spikerski, 3 pokoje VIP, oraz trybunę honorową.

Boiska "Orlik"

IMG 3897

Część młodszych grup, a także grupy naborowe w ramach zajęć Uczniowskich Klubów Sportowych, trenują na dwóch boiskach typu "Orlik". Jedno znajduję się przy Szkole Podstawowej nr 7 (Osiedle Młodych), drugie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Twierdzy Modlin. Oba boiska posiadają estetyczne zaplecza sanitarne.

Sponsorzy Akademii