Świt Cup 2008 dla gospodarzy!

16 grudnia w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 66 odbył się pierwszy w historii turniej piłkarski Świt NOSiR Cup rocznika 2008. Gospdoarze wystawili trzy zespoły.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn: Partyzant Leszno, Derkacz Czosnów, Wkra Pomiechówek, FA Płońsk, Sokół Nasielsk i trzy zespoły wystawione przez gospodarzy, Świt (biali), Świt (niebiescy) oraz Świt rocznik 2009.

  • 2004akademia
  • 2008karoldrweckikrystianpomorski
  • EKOZYSK_SPON
  • Kuchy1
  • Partyk_Drewnowski
  • akademianews
  • biegobroncowmodlina002rozbiegany-nowy-dwor
  • biegobroncowmodlina003rozbiegany-nowy-dwor
  • biegobroncowmodlina004rozbiegany-nowy-dwor
  • biegobroncowmodlina005rozbiegany-nowy-dwor
  • dsf
  • grafik-boiska-wiosna-2018
  • grupowe
  • nowi_akADEMIA_2002
  • piwowarek
  • podpisanieDerkacz
  • pro_train_up
  • pzu_pzpn
  • qnisz_SPON
  • sposnorzybsndm
  • tlo
  • zwik

Od początku turnieju wyłoniło się dwóch głównych faworytów, Football Academy Płońsk prowadzony przez Roberta Jadczaka i zespół białych Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, którego szkoleniowcem jest Adrian Zaremba.

Gospodarze nie pozostawili żadnych złudzeń i w finale pewnie 4:0 pokonali rywali zza miedzy. Najlepszym zawodnikiem turniej został wybrany Oskar Biliński (FA Płońsk), najlepszym bramkarzem Hubert Miecznikowski (Świt biali), natomiast królem strzelców z 19 bramkami na koncie został Wiktor Kieszek.

Faza grupowa:

Świt Nowy Dwór Maz. (biali) – Świt Nowy Dwór Maz. 2009 11:1

Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) – Partyzant Leszno 0:1

Sokół Nasielsk – Derkacz Czosnów 4:1

FA Płońsk – Wkra Pomiechówek 10:0

Świt Nowy Dwór Maz. (biali) – Sokół Nasielsk 2:0

Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) – FA Płońsk 4:2

Świt Nowy Dwór Maz. 2009 – Derkacz Czosnów 8:2

Partyzant Leszno – Wkra Pomiechówek 6:0

Świt Nowy Dwór Maz. (biali) – Derkacz Czosnów 18:0

Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) – Wkra Pomiechówek 10:0

Świt Nowy Dwór Maz. 2009 – Sokół Nasielsk 1:5

Partyzant Leszczno – FA Płońsk 0:5

Klasyfikacja grupowa:

Grupa A:

  1. Świt Nowy Dwór Maz. (biali) 9 pkt. 31:1
  2. Sokół Nasielsk 6 pkt. 9:4
  3. Świt Nowy Dwór Maz. 2009 3 pkt. 10:18
  4. Derkacz Czosnów 0 pkt. 3:30

Grupa B:

  1. FA Płońsk 6 pkt 17:4 +13
  2. Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) 14:3 +11
  3. Partyzant Leszczno 6 pkt. 7:5 +2
  4. Wkra Pomiechówek 0 pkt. 0:26

Mecz o 7. Miejsce

Derkacz Czosnów – Wkra Pomiechówek 1:2

Mecz o 5. Miejsce

Świt Nowy Dwór Maz. 2009 – Partyzant Leszczno 0:3

I półfinał

Świt Nowy Dwór Maz. (biali) – Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) 7:2

II półfinał

Sokół Nasielsk – FA Płońsk 0:3

Mecz o 3. Miejsce

Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy) – Sokół Nasielsk 4:0

Finał

Świt Nowy Dwór Maz. (biali) – FA Płońsk 4:2

Klasyfikacja końcowa:

  1. Świt Nowy Dwór Maz. (biali)
  2. FA Płońsk
  3. Świt Nowy Dwór Maz. (niebiescy)
  4. Sokół Nasielsk
  5. Partyzant Leszno
  6. Świt Nowy Dwór Maz. 2009
  7. Wkra Pomiechówek
  8. Derkacz Czosnów

MVP turnieju: Oskar Biliński (FA Płońsk)

Najlepszy strzelec: Wiktor Kieszek (19 bramek) (Świt Biali)

Najlepszy bramkarz: Hubert Miecznikowski (Świt Biali)

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (biali): Hubert Miecznikowski, Olek Leśniak, Igor Szymański, Szymon Małecki, Michał Sazonowicz, Mikołaj Zawadzki, Wiktor Kieszek, Filip Ciepluch

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (niebiescy): Kuba Jackowski, Oskar Zalewski, Marcel Marquitan, Karol Żbikowski, Michał Zieliński, Alan Miecznikowski, Alan Krysztofiak

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2009: Ignacy Wasilko, Damian Grzelak, Bartosz Ambroziak, Maksymilian Rybkowski, Filip Boruc, Michał Mirowski, Filip Omiotek, Szymon Kurpiewski, Kacper Kaczorowski

 

 

on 19 styczeń 2018

Partnerzy Akademii

  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Qnisz ING - dostawca podzespołów do budowy maszyn przemysłowych
  • Eko Zysk1
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • model