Poznajcie naszych sponsorów: MODEL OPAKOWANIA Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, że ze naszym nowym partnerem została firma MODEL OPAKOWANIA Sp. z o.o.!

MODEL OPAKOWANIA Sp. z o. o.

Grupa Model rozwija, produkuje i dostarcza inteligentne, innowacyjne, wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe z tektury litej i falistej, począwszy od prostych opakowań transportowych, aż do wyrafinowanych pudełek na słodycze i kosmetyki. Grupa składa się z 10 spółek - córek, zatrudniających ponad 4000 pracowników i działających na dziewięciu głównych rynkach: Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Francji, Czech, Polski, Słowacji, Ukrainy i Chorwacji. Siedziba firmy znajduje się w Weinfelden, w kantonie Thurgau. Model Holding AG jest spółką zarządzającą Grupą Model poprzez zdefiniowane centralne funkcje kierownicze. Rodzina Model jest właścicielem 100% udziałów firmy.

Niewielka grupa pracowników koordynuje działania Grupy, definiuje obowiązujące standardy procesów biznesowych oraz rynkowy wizerunek marki. Nasza organizacja skupia się na efektywnej realizacji procesów biznesowych. Poszczególne spółki są zorientowane procesowo, posiadają własne działy sprzedaży i rozwoju, a dodatkowo każda z nich dysponuje dużym stopniem autonomii w podejmowaniu decyzji.

MODEL OPAKOWANIA Sp. z o. o.

Duńska 1, 05-152 Czosnów

www.modelgroup.com

W imieniu naszych młodych piłkarzy, dziękujemy za wsparcie!

Ty też możesz zostać partnerem Akademii Piłkarskiej Świtu Nowy Dwór Mazowiecki! Skontaktuj się z nami.

on 24 kwiecień 2018