Poznajcie naszych sponsorów: Grupa DSF

Nasza działalność bez sponsorów i partnerów byłaby niemożliwa. W cyklu "Poznajcie naszych sponsorów" przedstawimy Wam informacje o firmach, które nas wspierają.

 

GRUPA DSF

Jesteśmy koncesjonowaną agencją ochrony z solidnym doświadczeniem. Dbamy o bezpieczeństwo dużych firm, jak i klientów indywidualnych. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: usługi pełnego zabezpieczenia imprez masowych, poczynając od przygotowania dokumentacji, przez zabezpieczenia przeciwpożarowe, medyczne, po sprawdzenia pirotechniczne; monitoring mobilny, wizyjny, konwoje, e-ochronę, ochronę mienia, systemy alarmowe oraz ochronę VIP.

Dynamiczny wzrost, który notujemy od początku istnienia naszej firmy, zmotywował nas do poszerzenia oferty o szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, które prowadzimy dla pracowników instytucji publicznych, państwowych, prywatnych przedsiębiorstw oraz dla naszych pociech w szkołach, ucząc ich prawidłowych zachowań i postaw odpowiedzialności społecznej w sytuacjach zagrożenia życia bądź zdrowia.

Nasza polityka opiera się na profesjonalnym standardzie obsługi. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a w trakcie realizowania kontraktu reagujemy na pojawiające się potrzeby. Dzięki temu nasi klienci mają całkowitą pewność, że powierzone nam bezpieczeństwo jest w najlepszych rękach.

Doświadczona i świetnie wyszkolona kadra z powodzeniem realizuje powierzone Grupie DSF zadania. Ich wynikami pragniemy się z Państwem podzielić. W zakładce referencje publikujemy nasze mniejsze i większe sukcesy.

Działamy we wszystkich regionach Polski w oparciu o strukturę naszych oddziałów znajdujących się w największych polskich miastach.

GRUPA DSF Sp. z o.o.

ul. Krynoliny 13, 03-699 Warszawa

telefon: 885-200-002

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.GRUPADSF.pl

W imieniu naszych młodych piłkarzy, dziękujemy za wsparcie!

Ty też możesz zostać partnerem Akademii Piłkarskiej Świtu Nowy Dwór Mazowiecki! Skontaktuj się z nami.

on 02 maj 2018

Partnerzy Akademii

  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Qnisz ING - dostawca podzespołów do budowy maszyn przemysłowych
  • Eko Zysk1
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • model
  • Nowy Dwór Mazowiecki