Wszyscy rozpoczęli rozgrywki!

Za nami pierwszy weekend nowego seoznu, gdzie wszystkie roczniki rozegrały mecze. Zobaczcie jak sobie poradzili.

tr. Radosław Kamiński I lga wojewódzka Świt 2001 Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria 2001 Sulejówek 2:2

Bramki: Patryk Młynarek x2

Skład: Mściwujewski - Cymerman, Dzbański, Górski, Młynarek, Nadulski, Pruszkowski, Rydz, Śliwiński, Trojnacki, Turecki

Grali także: Kaczorek, Wiśniowski

 

tr. Adrian Zaremba I liga wojewódzka Unia 2003 Boryszew - Świt 2003 Nowy Dwór Mazowiecki 3:0

Skład: Pierścieniak - Tomasiak, Tkaczyk, Rosiński, Pieluchowski, Odolecki, Niedbalski, Giżyński, Filipowicz, Fabryc, Czapla

Grali także: Ziółkowski, Stefański, Miszczak, Bardoni

 

tr. Paweł Moskwa II liga okręgowa Świt 2004 Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek 4:1

Bramki: Patryk Skibiński x2, Jakub Dzierzęcki

Skład: Wasilko - Dmoch, Mięgoć, Słomczyński, Skibiński, Krzemiński, Wróblewski, Dzierzęcki, Drzymalski, Kiełbasiński, Zalewski

Grali także: Roszkowski, Ziemiańczyk, Łupiński, Kutateladze, Gołąb, Tomaczyk

 

tr. Grzegorz Zmitrowicz I liga okręgowa Świt 2005 Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia 2005 Warszawa 8:2

Bramki: Filip Stańczak x3, Dawid Strześniewski x2, Alan Lasocki, Wiktor Gołębiewski, Igor Nowacki

Skład: Gołębiewski D. - Gołębiewski W., Kunczyński, Branicki, Biegalewski, Kalinowski, Stańczak, Strześniewski, Smoliński, Caban, Lasocki

Grali także: Kaczyński, Roszek, Nowacki, Pisarek, Wielocha, Kościk, Kobuszewski

 

tr. Tomasz Reginis II liga okręgowa Świt 2006 Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia 2006 Legionowo 3:1

Bramki: Kunisz, Burzyński, Wojnowski

Skład: Kifonidis - Socha, Kunisz, Burzyński, Riabow, Kokoszczyński, Wolert, Wichmann, Białobrzeski

Grali także: Kaźmierski, Jaglarski, Kompiński, Witkowski, Zych, Wojnowski, Plewka

 

tr. Paweł Dąbrosz III liga okręgowa Świt 2007 Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia 2007 Legionowo 0:3

Skład: Wiśniewski, Rocki, Yamani, Głos, Filipowicz, Kalinowski, Frej, Olszewski, Boliński, Dzierzęcki, Trzaskoma, Żuryński, Strześniewski, Strumnik

 

tr. Mateusz Kosiński IV liga okręgowa Świt II 2006 Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół 2006 Serock

brak informacji od trenera

 

tr. Adrian Zaremba I liga okręgowa Świt 2008 Nowy Dwór Mazowiecki - Delta 2008 Warszawa 2:1

Bramki: Karol Żbikowski, Oskar Zalewski

Skład: Miecznikowski H., Zalewski, Zawadzki, Marquitan, Sazonowicz, Małecki, Kieszek

Grali także: Jackowski, Mierzejewski, Miecznikowski A., Żbikowski, Szymański, Zieliński

 

tr. Jerzy Ksionda III liga okręgowa  Świt 2009 Nowy Dwór Mazowiecki - APJD 2009 Sport 4:4

Bramki: Omiotek x3, Boruc

 

tr. Jerzy Ksionda IV liga okręgowa Świt II 2009 Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia 2009 Legionowo 3:9

Bramki: Ambroziak x2, Stępień

on 07 wrzesień 2018

Partnerzy Akademii

  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Qnisz ING - dostawca podzespołów do budowy maszyn przemysłowych
  • Eko Zysk1
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • model