Podsumowanie weekendu 15.09 - 19.09

Kolejny pracowity weekend za nami. Sprawdźcie wyniki.

I liga wojewódzka tr. A. Zaremba 2003

Ostrołęcka APN - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:1

Skład: Pierścieniak - Tomasiak, Miszczak, Wieczorek, Rosiński, Niedbalski, Pieluchowski, Giżyński, Stefański, Tkaczyk, Domański.

Grali także: Marszał, Czapla, Wasilko, Odolecki, Filipowicz.

 

II liga okręgowa tr. P. Moskwa 2004

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Talent Targówek 0:2

Skład: Skiba - Słomczyński, Mięgoć, Kutateladze, Dmoch, Zalewski, Łupiński, Wojnarowski, Dzierzęcki, Wróblewski, Skibiński.

Grali także: Ziemiańczyk, Tomczyk, Gołąb, Drzymalski, Kiełbasiński.

 

I liga okręgowa tr. G. Zmitrowicz 2005

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - AGAPE Białołęka 1:4

Bramka: Strześniewski

Skład: Gołębiewski D. - Gołębiewski W., Caban, Kunczyński, Kalinowski, Branicki, Wielocha, Strześniewski, Biegalewski, Smoliński, Stańczak.

Grali także: Roszek, Pisarek, Kościk, Lasocki.

 

II liga okręgowa tr. T. Reginis 2006

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Józefów 3:0

Bramki: Jeremi Wojnowski x2, Krystian Kaźmierski

Skład: Kifonidis - Kaźmierski, Burzyński, Kokoszczyński, Wolert, Wichmann, Białobrzeski, Witkowski, Wojnowski.

Grali także: Jaglarski, Kompiński, Zych, Ignacak, Socha, Riabow.

 

III liga okręgowa tr. P. Dąbrosz 2007

Świt Nowy Dwóe Mazowiecki - Junak Warszawa 3:0

Bramki: Żuryński x2, Kalinowski

Skład: Wiśniewski, Rocki, Yamani, Głos, Filipowicz, Kalinowski, Frej, Olszewski, Boliński, Trzaskoma, Żuryński, Strześniewski.

 

IV liga okręgowa tr. M. Kosiński 2006 (II zespół)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lider Zakroczym 1:1

Bramka: brak informacji

Skład: brak informacji

 

I liga okręgowa tr. A. Zaremba 2008 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Progres Garwolin 1:1

Bramka: samobójcza

Skład: Miecznikowski H. - Sazonowicz, Zalewski, Małecki, Zawadzki, Kieszek, Szymański.

Grali także: Jackowski, Mierzejewski, Marquitan, Miecznikowski A., Żbikowski, Leśniak, Zieliński.

 

III liga okręgowa tr. J. Ksionda 2009

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Marcovia II Marki 8:8

Bramki: Omiotek x4, Plewka x3, Kręcisz.

 

IV liga okręgowa tr. J. Ksionda 2009

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - AP 11 5:3

Bramki: Jaworski x2, Bochenek, Rybkowski, Grzelak.

 

II liga okręgowa  tr. P. Moskwa 2004 (środowy mecz)

Bóbr Tłuszcz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1

Bramka: Bartosz Zalewski

Skład: Skiba - Słomczyński, Mięgoć, Ziemiańczyk, Dmoch, Tomczyk, Drzymalski, Gołąb, Dzierzęcki, Wróblewski, Skibiński.

Grali także: Kutateladze, Kiełbasiński, Łupiński, Zalewski.

 

I liga okręgowa tr. G. Zmitrowicz 2005

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Warszawa 2:6

Bramki: Stańczak, Smoliński

Skład: Gołębiewski D. - Gołębiewski W., Kunczyński, Branicki, Biegalewski, Kalinowski, Stańczak, Strześniewski, Smoliński, Caban, Lasocki.

Grali także: Kaszyński, Roszek, Nowacki, Pisarek, Wielocha, Kościk, Kobuszewski.

on 20 wrzesień 2018

Partnerzy Akademii

  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Qnisz ING - dostawca podzespołów do budowy maszyn przemysłowych
  • Eko Zysk1
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • model