II NOSiR Świt Cup - program zawodów

2 grudnia 2018 r. w niedzielę odbędzie się II edycja NOSiR Świt CUP. W turnieju zagrają nasze drużyny z roczników 2007 i 2008. Zobaczcie program zawodów.

W turnieju wezmą udział: Derkacz Czosnów, AP 11 Legionowo, Żbik Nasielsk, Guzovia Guzów, Sokół Serock, Goliat Leoncin, Orlęta Czosnów, Lotnisko Modlin i Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Broszura turnieju (PDF)

GRUPA GODZ. MECZ WYNIK
A 9:00 Świt 07 biali – Sokół Serock  
A 9:12 Świt 08 niebiescy – Żbik Nasielsk  
A 9:24 Lotnisko Modlin – Derkacz Czosnów  
B 9:36 Świt 07 zieloni – AP 11 Legionowo  
B 9:48 Świt 08 biali – Orlęta Czosnów  
B 10:00 Goliat Leoncin – Guzovia Guzów  
A 10:20 Świt 07 biali – Żbik Nasielsk  
A 10:32 Sokół Serock – Derkacz Czosnów  
A 10:44 Lotnisko Modlin – Świt 08 niebiescy  
B 10:56 Świt 07 zieloni – Orlęta Czosnów  
B 11:08 AP 11 Legionowo – Guzovia Guzów  
B 11:20 Goliat Leoncin – Świt 08 biali  
A 11:35 Świt 07 biali – Derkacz Czosnów  
A 11:47 Żbik Nasielsk – Lotnisko Modlin  
A 11:59 Sokół Serock – Świt 08 niebiescy  
B 12:11 Świt 07 zieloni – Guzovia Guzów  
B 12:23 Orlęta Czosnów – Goliat Leoncin  
B 12:35 AP 11 Legionowo – Świt 08 biali  
A 12:50 Świt 07 biali – Lotnisko Modlin  
A 13:02 Derkacz Czosnów – Świt 08 niebiescy  
A 13:14 Żbik Nasielsk – Sokół Serock  
B 13:26 Świt 07 zieloni –Goliat Leoncin  
B 13:38 Guzovia Guzów – Świt 08 biali  
B 13:50 Orlęta Czosnów – AP 11 Legionowo  
A 14:05 Świt 07 biali – Świt 08 niebiescy  
A 14:17 Lotnisko Modlin – Sokół Serock  
A 14:29 Derkacz Czosnów – Żbik Nasielsk  
B 14:41 Świt 07 zieloni – Świt 08 biali  
B 14:53 Goliat Leoncin – AP 11 Legionowo  
B 15:05 Guzovia Guzów – Orlęta Czosnów  

 

GODZ. MECZ WYNIK
O 11. MIEJSCE
15:30
O 9. MIEJSCE
15:45
O 7. MIEJSCE
16:00
O 5. MIEJSCE
16:15
O 3. MIEJSCE
16:30
FINAŁ
16:45
on 29 listopad 2018

Partnerzy Akademii

  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Qnisz ING - dostawca podzespołów do budowy maszyn przemysłowych
  • Eko Zysk1
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • model
  • Nowy Dwór Mazowiecki