Rozpoczynamy konkurs - WZOROWY ŚWITOWIEC

Już od najbliższego meczu seniorów, czyli od niedziele 17 marca rozpoczynamy konkurs "Wzorowy Świtowiec". Poznajcie zasady konkursu!

Każdy z zawodników w najbliższych dniach otrzyma specjalną kartę "Wzorowego Świtowca" na której będzie zbierał pieczątki. Aby otrzymać tytuł "Wzorowego Świtowca" oraz nagrodę - Piłkę NIKE, trzeba ich zebrać 6 w poszczególnych kategoriach:

1. Składki 100% - otrzymują zawodnicy, którzy 19 czerwca będą mieli uregulowane wszystkie dotychczasowe składki.

2. Średnia 4,0 - otrzymują zawodnicy, którzy zdobędą w szkole średnią ocen conajmniej 4,0.

3. Frekwencja 90% - otrzymują zawodnicy, którzy 19 czerwca będą mieli frekwencje w trenigach conajmniej 90%.

4. Wzorowy zawodnik - oceniają trenerzy.

5. Podawanie piłek - otrzymują zawodnicy, którzy conajmniej 1 raz w rundzie wiosennej uczestniczyli w podawaniu piłek podczas meczu I zespołu.

6. Mecze Świtu - otrzymują zawodnicy, którzy byli obecni conajmniej 5 razy w rundzie wiosennej na meczach I zespołu.

Oto karty:

on 15 marzec 2019