Rozpoczynamy konkurs na maskotkę Świtu!

Szanowni Państwo, zgodnie zapowiedzią publikujemy szczegóły konkursu, w którym do wygrania jest zwolenienie z opłat za obóz "Mrągowo 2019"!

Kto może wziąć udział?

Każdy rodzic/opiekun dziecka, które zgłoszono na obóz piłkarski Akademii Świtu "Mrągowo 2019". Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest opłacona pierwsza rata (w przypadku zwycięstwa - wpłaty zostaną zwrócone).

Co trzeba zrobić?

Należy zaprojektować maskotkę Świtu. Technika wykonania pracy jest dowolna (rysunek, obraz, wyklejanka, projekt komputerowy itp.). Zwycięski projekt zostanie uszyty a następnie na stałe będzie pojawiał się na ważnych imprezach i wydarzeniach naszego klubu!

Do kiedy?

Na prace czekamy do 15 maja 2019 roku.

Gdzie dostarczyć?

Prace można składać w sekretariacie klubu lub za pośrednictwem trenera. Należy pamiętać, aby były one podpisane! (imię i nazwisko dziecka, rocznik oraz trener).

Jaka jest nagroda?

Zwycięską pracę wybierze kilkuosobowa komisja składająca się z osób od lat związancyh z naszym klubem. Zwycięzca zostanie zwolniony z opłat za obóz sportowy "Mrągowo 2019". Ewetualne zaliczki i raty, które zostały wpłacone - zwrócimy.

on 04 kwiecień 2019